Березнівський район, Рівненська область

Про внесення змін до розпорядження в.о. міського голови від 17 березня 2020 року №19 “Про заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19"

У К Р А Ї НА

БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

в.о. міського голови

від 27 березня 2020 року №23

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №239 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, протоколу №9 оперативного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнівського району Березнівської районної державної адміністрації від 26 березня 2020 року, внести зміни до розпорядження в.о. міського голови від 17 березня 2020 року №19 “Про заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19” виклавши в новій редакції:

"1. Заборонити з 17.03.2020 до 24.04.2020 року:

1.1. Роботу всіх розважальних та торговельних закладів, точок продажу іноземних товарів, закладів громадського харчування, басейнів, лазень, саун, тренажерних та спортивних залів, фітнес-центрів, бібліотек, закладів побутового обслуговування населення (за виключенням аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС).

1.2. Виробництво та реалізацію готових страв власного виробництва в кулінарних та кондитерських цехах закладів роздрібної торгівлі (магазинах, супермаркетах, торгових домах, автозаправочних станціях, кіосках, палатках, МАФах, транспортних засобах), приготування та реалізацію вуличної їжі.

1.3. Роботу всіх ринків на території Березнівської міської ради.

2. Дозволити з 27.03.2020 до 24.04.2020 року на території міста:

2.1. Торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2.2. Провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2.3. Торгівельну діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

3. Скасувати проведення нарадчих заходів, обговорень, слухань, комісій, по можливості проводити їх у телефонному або відео- режимах. За можливістю скасувати особистий прийом громадян".

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                Василь ТАРАСЮК