Березнівський район, Рівненська область

від 14 квітня 2020 року № 32

Про закінчення опалювального

періоду 2019 – 2020 року

Керуючись с.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 та у зв’язку із сприятливими погодними умовами:

1. Комунальному підприємству „Березнекомуненергія”, підприємствам, установам, організаціям комунальної власності міста та населенню міста закінчити опалювальний період 15 квітня 2020 року.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Тарасюка В.В.

Міський голова                                                                        Р.Пилипчук