Березнівський район, Рівненська область

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я міського голови Про внесення змін до розпорядження міського голови від 06.04.2020 №30 "Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території м.Березне гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірус

У К Р А Ї НА

БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

міського голови

від 23 квітня 2020 року №33

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 06.04.2020 №30 "Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території м.Березне гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, внести зміни до розпорядження міського голови від 06.04.2020 №30 "Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території м.Березне гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", виклавши у такій редакції:

1. У пункті 1 цифри і слово “24 квітня” замінити цифрами і словом “11 травня”.

2. У пункті 2 в абзаці першому цифри і слово “24 квітня” замінити цифрами і словом “11 травня”.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради Тарасюка В.В.

Міський голова                                                                  Руслан ПИЛИПЧУК