Березнівський район, Рівненська область

У К Р А Ї НА

БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

міського голови

від 15 жовтня 2020 року                                                                                                            №75

Про початок опалювального

періоду 2020 – 2021 року

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” та у зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря:

1. Дозволити підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, комунальному підприємству „Березнекомуненергія” та населенню міста розпочати опалювальний період з 15 жовтня 2020 року.

1. Комунальному підприємству „Березнекомуненергія” та власникам котелень з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів суворо дотримуватися лімітів споживання енергоносіїв, температурних графіків подачі теплової енергії споживачам.

1. Власникам об’єктів-теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою повітря, оперативно вживати заходи щодо недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                                                            Василь ТАРАСЮК