Березнівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області інформує

Дата: 11.12.2020 09:59

Онлайн квест з безпечного працевлаштування – якісний інструмент з протидії торгівлі людьми в умовах пандемії.

Торгівля людьми-одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання свої прав, поширення стереотипів і т.ін. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему, як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості. Протягом листопада 2020 року Березнівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, залучено 15 суб'єктів пробації до проходження квесту, розробленого за фінансування Уряду Японії до  Європейського дня боротьби з  торгівлею людьми. Це інтерактивний освітній інструмент з безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми. Навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування насамперед спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчаються розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі.

Пройти даний квест може будь-хто за ссилкою: https://quest.stoptrafficking.org/start

З питань підтримки постраждалих від торгівлі людьми можна звертатися до ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», м. Рівне, тел. 097 549 57 30 , на національну гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми та консультування трудових мігрантів  0 800 505 501 або 527 (безкоштовно з мобільних).