Романова Лариса Петрівна, староста старостинського округу № 6 (с.Поліське) Березнівської міської ради Рівненського району рівненської області

Дата: 27.01.2021 10:06

Романова Лариса Петрівна

Я, Романова Лариса Петрівна, народилася 23 травня 1973 року в селі Поліське Березнівського району Рівненської області.

Громадянка України.

В 1990 році закінчила Поліську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

З 1990 року по 1991 рік навчалася в Рівненському середньому професійно-технічному училищі № 9 та здобула кваліфікацію монтажник радіоапаратури і приладів третього розряду.

З 1991 по 2002 р. працювала в Рівненському радіотехнічному заводі монтажником радіоелектричної апаратури і приладів.

В 2002 році була обрана секретарем Поліської сільської ради.

З квітня 2002 року по листопад 2020 року працювала в Поліській сільській раді секретарем.

Позапартійна.

Заміжня. Разом з чоловіком Романовим Олександром Миколайовичем маємо двох дітей.

Я та мої найближчі родичі під судом та слідством не перебували.