ПОЛІЦІЯ НАГАДУЄ ПРОДАВЦЯМ МАГАЗИНІВ ПРО ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ НЕПОВНОЛІТНІМ

Дата: 28.01.2021 11:17

З метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування інспектори ювенальної превенції спільно з працівниками Березнівської міської ради провели профілактичні заходи в магазинах де здійснюється продаж алкоголю та тютюнових виробів.

В ході рейду в торгівельних закладах інспектори ювенальної превенції розмістили інформацію під назвою « Відповідальність починається з мене», яка попереджає покупців про те, що в даному закладі пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби особам молодшим 18 років продавати заборонено та наголосили продавцям про відповідальність, передбачену чинним законодавством за такі правопорушення.