Про оголошення конкурсу та організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в Березнівській міській раді

Дата: 05.02.2021 13:43

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Березнівської міської ради.

2. Затвердити порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в Березнівській міській раді, що додається.

3. Подати оголошення про конкурс для оприлюднення в періодичному виданні товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Надслучанський вісник».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на управління з питань юридичного забезпечення, діловодства та кадрової роботи міської ради.

Міський голова                                                                             Руслан ПИЛИПЧУК

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в Березнівській міській раді