A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Про оголошення конкурсу та організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в Березнівській міській раді

Дата: 05.02.2021 14:28
Кількість переглядів: 114

Про оголошення конкурсу та організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в Березнівській міській раді

 

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу з питань екології та природних ресурсів Березнівської міської ради.

 

2. Затвердити порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в Березнівській міській раді, що додається.

 

3. Подати оголошення про конкурс для оприлюднення в періодичному виданні товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Надслучанський вісник».

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на управління з питань юридичного забезпечення, діловодства та кадрової роботи міської ради.

 

 

Міський голова                                                                            Руслан ПИЛИПЧУК

 

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в Березнівській міській раді

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора