Оголошення щодо укладання договорів про відшкодування вартості препаратів інсуліну

Дата: 11.01.2021 08:48

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Березнівської міської ради, міська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів у 2021 році.

Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території міста Березне та мати розширену мережу аптек, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати:

– лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

копія ліцензії;

перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2021 р. (відповідно до додатку 1 ).

Інформацію з цінами на лікарські препарати просимо надати на адресу Березнівської міської ради (34600, м.Березне, вул.Київська, 5).

Термін подання документів: до 17 год. 00 хв. 21.01.2021 року

Контактна особа Дроженець Богдан Олександрович, 5-50-18.