Березнівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області інформує

Дата: 22.03.2021 08:39

Спільна співпраця-ефективна запорука профілактики злочинності

серед неповнолітніх

18.03.2021 року, Березнівським РС філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області, Березнівською бібліотекою для дітей та сектором ювенальної провенції Рівненського районного управління поліції, в приміщенні бібліотеки було організовано проведення круглого столу в онлайн режимі на тему: «Підлітки та злочини», для неповнолітніх осіб, які перебувають на внутрішньому обліку Березнівського ліцею №3 та підоблікових суб'єктів пробації. Присутні мали можливість переглянути фільм «Діти за гратами». Після перегляду відбулося обговорення актуальної на сьогоднішній день теми «Підлітки та злочини». Старший інспектор сектору ювенальної провенції капітан поліції Наталія Трофимчук навела статистику вчинення неповнолітніми кримінальних правопорушень, також, наголосила на важливості батьківського контролю та виховання в підлітковому віці. Фахівець I категорії Березнівського РС Вікторія Ткачук, розповіла присутнім що таке пробація і до кого її застосовують, зокрема, було акцентовано увагу на волонтерській діяльності, адже до круглого столу був запрошений волонтер пробації Березнівського РС Анатолій Лісовський, який провів бесіду на тему: «Злочини та їх наслідки», з метою виховного впливу та досягнення позитивних змін у поведінці неповнолітніх правопорушників. Волонтером пробіції були наведені реальні приклади підліткових злочинів та їх наслідків, а також, було вручено підліткам тематичну літературу.

На завершення заходу заступник директора Березнівської дитячої бібліотеки Наталія Щур, закликала неповнолітніх бути законослухняними громадянами і високоморальними людьми, адже рівень моральної культури особистості впливає на рівень громадського порядку в суспільстві.

Начальник Березнівського РС                                               Михайло ЛЕЙЧЕНКО