На Рівненщині розпочався другий етап вакцинації

Дата: 22.03.2021 15:39

22 березня 2021 року на Рівненщині розпочався другий етап вакцинації від COVID-19. Так, відсьогодні вже діють 24 стаціонарних пунктів щеплення, згодом їх працюватиме - 125.

Про це зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на своїй сторінці у Фейсбук.

«Стаціонарні пункти щеплення діють у всіх центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Ще 16 ПМСД розгорнуті у колишніх районах області. Загалом плануємо охопити медиків первинної ланки, соціальних працівників та літніх людей від 80 років», - зазначив очільник області.

За його словами, всього з початку вакцинування на Рівненщині від COVID-19 щеплено 3 300 людей.

Наразі на Рівненщині працює також 9 мобільних бригад із вакцинації.

Як повідомив Міністр охорони здоров’я Масим Степанов, всього в Україні працює 565 стаціонарних пунктів щеплень. А загалом в рамках другого етапу їх кількість буде збільшена до 2500.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна за посиланням - https://forms.gle/vENTrnmURcc3ssAx5.