На Рівненщині поширюється мутований штам “британського” коронавірусу

Дата: 30.03.2021 09:24

На Рівненщині поширюється мутований штам “британського” коронавірусу. Саме цим пояснюється різкий стрибок захворюваності серед населення області та підвищення показників летальних випадків.

Про це повідомляють "Рівненські новини" з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Медики також розповіли, що новий штам Covid-19 уражає всі групи людей – і молодого віку, і літніх. До того ж, перебіг може бути тяжкий незалежно від віку.

Для нового штаму характерні такі симптоми: підвищення температури, ломота в тілі, нежить, першіння в горлі, чхання, біль в м’язах та суглобах, кишкові розлади: діарея, нудота, втрата апетиту, втрата нюху, смаку, кон’юнктивіт, свербіння шкіри.

Нагадаємо, за останні дві доби більше тисячі мешканців Рівненщини захворіли на COVID-19. Зареєстровано також близько 10 летальних випадків.