НА РІВНЕНЩИНІ ЗА ПОПЕРЕДНЮ ДОБУ ЗРОБИЛИ РЕКОРД ТЕСТУВАНЬ НА COVID-19

Дата: 01.04.2021 12:10

За середу на Рівненщині провели 5 181 тестувань на визначення COVID-19. Така кількість на 1372 досліджень більше від попередньої доби та є рекордною за весь час пандемії в області.

Як повідомив головний санітарний лікар Рівненщини, керівник Рівненського обласного лабораторного центру Роман Сафонов, методом ПЛР було зроблено 1 544 тести, ІФА – 1 609 та 2 028 досліджень швидкими тестами.

«Зважаючи на зростання захворюваності , ми орієнтовно на чверть збільшили кількість досліджень. Переважно за рахунок швидких тестів. Це було і одним із завдань Державної комісії з питань ТЕБ і НС, що відбулась у суботу», - прокоментував Роман Сафонов.

Також він зазначив, що на Рівненщині найближчим часом розшириться мережа діагностики коронавірусної інфекції.

Нещодавно за державні кошти закупили ПЛР-обладнання для 8-ми медзакладів області, на сьогодні вже активно проводяться дослідження в Рівненській міській лікарні.