ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади

Дата: 06.04.2021 09:11

ОГОЛОШЕННЯ

про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівсьької міської ради Рівненського району Рівненської області від 22.02.2021 №13 «Про оголошення та організацію проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області», у відповідності до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області затвердженого рішенням Березнівської міської ради від 03.02.2021 № 61 «Про Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області» 26 березня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради.

За результатами проведення двох етапів конкурсного відбору конкурсною комісією визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників – ШВЕД Людмилу Миколаївну.