Нацсоцслужба запроваджує візуалізовану соціальну карту територіальних громад

Дата: 06.04.2021 15:10

На веб-сайті Міністерства соціальної політики України у тестовому режимі запрацювала Соціальна карта територіальних громад – інформаційна панель з основними статистичними даними щодо захисту прав дитини і надання соціальних послуг у громадах.

На час тестування оприлюднено декілька статистичних показників. Всього буде оприлюднено 160 індикаторів соціальної карти, зокрема за такими напрямами:

• створення та забезпечення функціонування служб у справах дітей;
  • захист прав дітей у територіальній громаді;
  • забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • суб’єкти, що надають соціальні послуги вразливим категоріям населення;
  • з інших питань соціального захисту населення.

Візуалізовані дані доступні на узагальненому загальнодержавному рівні, регіональному, районному рівнях та по кожній територіальній громаді.

Користувачі також можуть отримати на карті контакти кожної територіальної громади, служби у справах дітей (у разі утворення) та суб’єктів надання соціальних послуг (у разі наявності) в них.

Нацсоцслужба запроваджує візуалізовану соціальну карту територіальних громад