Реконструюють приймальне відділення Березнівської ЦМЛ

Дата: 06.04.2021 10:10

Урамках проєкту «Велике будівництво» в Березному триває капітальний ремонт приймального відділення міської лікарні. Питання ходу реконструкції обговорили під час наради у Рівненській ОДА.

Як повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська вже через декілька місяців в Березнівській ЦМЛ з’явиться не просто сучасне медичне відділення, але й потужне обладнання для порятунку хворих.

«Перша черга реконструкції приймального відділення вже завершилася. Наразі в заклад вже отримав 32-х зрізовий комп’ютерний томограф, вартістю майже 12 млн грн. Після виділення коштів із обласного та міського бюджету, ми зможемо продовжити добудову приміщення», - повідомила Людмила Шатковська.

Окрім комп’ютерного томографа, в Березнівській ЦМЛ встановлять нові УЗД-апарат, вартістю майже 2 млн грн, а також рентген-апарат ціною у 5 млн грн.

Присутній на нараді міський голова Руслан Пилипчук зазначив, що таке обладнання для лікарні вкрай необхідне, адже мова йде про життя і здоров'я пацієнтів, а тому місто готове долучитися до співфінансування.

На нараді домовилися, що вже завтра голова Рівненської РДА Олександр Коваль, міський голова Руслан Пилипчук, спільно з підрядником оглянуть об’єкт та визначать першочергові роботи.