Вітання міського голови зі святом Великодня

Дата: 30.04.2021 10:15

Шановні жителі Березнівської громади!

Прийміть щирі вітання з радісним і величним християнським святом — Воскресінням Христовим!

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри.

Хай любов Господня щодня супроводжує вас і ваших рідних, наповнюючи душу весняним теплом сонячного проміння.

Нехай повсякчас панує відчуття свята і Боже благословення приносить успіх та щастя у кожну домівку, даруючи вашим родинам радість, злагоду і добробут!

Христос Воскрес!

Міський голова                                                                               Руслан  ПИЛИПЧУК