Відповідно до розпорядження міського голови від 28.04.2021 № 49  затверджено персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 29.04.2021 11:50

Розпорядження міського голови "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області"

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28.04.2021 №49 "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області"

Персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області