Дата: 28.05.2021 15:02

27 травня 2021 року відбулось перше пленарне засідання третьої сесії Березнівської міської ради VIII скликання.

Для розгляду на порядок денний виносились 52 питання.

Засідання сесії розпочалося з урочистого заходу - депутатам було вручено постійні посвідчення та значки депутатів Березнівської міської ради у звязку із прийняттям на шостому пленарному засідання другої сесії міської ради, яке відбулося 15.04.2021, Регламенту Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

У ході сесійного засідання внесено зміни до міського бюджету на 2021 рік.

Великий блок рішень, які розглянули на сесії народні обранці, стосувався земельних питань.

Також депутати Березнівської міської ради прийняли звернення депутатів Березнівської міської ради:

до Міністерства інфраструктури України, Служби автомобільних доріг України та Рівненської обласної державної адміністрації щодо ремонту мосту на автодорозі Клесів-Михалин-Березне, довжиною 253 метра (за пропозицією членів фракції ПП «Європейська Солідарність»);

до Кабінету міністрів України щодо негайного скасування нововведень в оформленні та призначенні населенню житлових субсидій (за пропозицією членів фракції ПП «Європейська Солідарність»);

до Президента України Володимира Зеленського щодо відзначення 80-річчя з дня створення УПА «Поліська Січ» нашим земляком політичним і військови діячем Тарасом Бульбою-Боровцем та 80-річчям Олевської республіки (за пропозицією членів фракції Радикальної партії Олега Ляшка).

Всього на пленарному засідання сесії розглянуто 55 питань.