Захід до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 31.05.2021 08:34

Захід до Міжнародного Дня захисту дітей

До Міжнародного Дня захисту дітей 28.05.2021 року старшим інспектором, Березнівського сектору пробації Микола Хоменюк філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області спільно з начальником, відділу «Березнівське бюро правової допомоги» Юлією Пахальчук та старшим інспектором, сектору ювенальної превенції Рівненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Трофимчук Наталією, відвідали Березнівський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням.

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

З учнями 1-го класу відбувся захід під назвою “Дітям світу сонце й мир” на честь Міжнародного Дня захисту дітей. Учасники декламували свої улюблені вірші, брали участь у конкурсі малюнків під назвою “Світ очима дитини”.

Також дітям було вручено паспорт прав дитини та солодкі подарунки.

Захист дитячих прав – один із найголовніших наших обов’язків. У дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Маємо зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце – тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!
     Хай над голівками дітей завжди світить мирне сонечко!