До уваги власників пасік, які знаходяться на території земель Березнівської міської ради

Дата: 14.06.2021 11:16

До уваги власників пасік, які знаходяться на території земель Березнівської міської  ради

Адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» повідомляє, що буде проведено хімобробку  орендованих земель із зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки  та часу ізоляції бджіл.

Запланована дата проведення хімобробки з 13.06.2021 по 16.06.2021 с. Кам'янка (старостинський округ № 1) - масив ріллі №1272 - препаратами "СтарПро", "Штефазал".

Про будь які зміни агрономи відповідних ділянок товариства будуть повідомляти у телефонному режимі.

Також  доводимо до Вашого відома, що підприємством використовуються в польових роботах 2021 р. пестициди та агрохімікати захисту рослин, які зареєстровані в Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (доповнення з 01.01.2017 згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1328), відповідають державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам згідно сертифікатів якості.

Згідно ст.12 Закону України «Про пестициди і агрохімікати»  при застосуванні пестицидів і агрохімікатів підприємством здійснюється комплекс заходів відповідно до регламентів, встановлених для певної ґрунтово-кліматичної зони, з урахуванням попереднього агрохімічного обстеження грунтів, даних агрохімічного паспорта земельної ділянки (поля) і стану посівів, діагностики мінерального живлення рослин, прогнозу розвитку шкідників і хвороб.