A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

До уваги власників пасік, які знаходяться на території земель Березнівської міської ради

Дата: 14.06.2021 11:16
Кількість переглядів: 253

 

 

До уваги власників пасік, які знаходяться на території земель Березнівської міської  ради

 

    Адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» повідомляє, що буде проведено хімобробку  орендованих земель із зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки  та часу ізоляції бджіл.

      Запланована дата проведення хімобробки з 13.06.2021 по 16.06.2021 с. Кам'янка (старостинський округ № 1) - масив ріллі №1272 - препаратами "СтарПро", "Штефазал".

Про будь які зміни агрономи відповідних ділянок товариства будуть повідомляти у телефонному режимі.

    Також  доводимо до Вашого відома, що підприємством використовуються в польових роботах 2021 р. пестициди та агрохімікати захисту рослин, які зареєстровані в Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (доповнення з 01.01.2017 згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1328), відповідають державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам згідно сертифікатів якості.

    Згідно ст.12 Закону України «Про пестициди і агрохімікати»  при застосуванні пестицидів і агрохімікатів підприємством здійснюється комплекс заходів відповідно до регламентів, встановлених для певної ґрунтово-кліматичної зони, з урахуванням попереднього агрохімічного обстеження грунтів, даних агрохімічного паспорта земельної ділянки (поля) і стану посівів, діагностики мінерального живлення рослин, прогнозу розвитку шкідників і хвороб.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора