Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 09.06.2021 16:20

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта

Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

Найменування і місцезнаходження: Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (далі – Центр), м. Березне, вул. Івана Франка, 29.

Кількість штатних одиниць: одна.

Найменування посади: консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Умови оплати праці: посадовий оклад, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, надбавки, доплати, щорічна винагорода та премії, які встановлюються відповідно до чинного законодавства у межах фонду оплати праці.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду консультанта Центру: консультантом Центру може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі: особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній   формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 09 червня 2021 року по 25 червня 2021 року включно за адресою: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. І. Франка, 29, з 08.00 год. до 17.15 год. (у п’ятницю до 16.00 год.), обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

- прийняття рішення про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- оприлюднення інформації про проведення конкурсного відбору на веб-сайті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області;

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Дроженець Юлія Юріївна, 0974883418, е-mail: osvitams_berezne@ukr.net