Святкування Дня молоді в м. Березне

Дата: 29.06.2021 12:28

27 червня 2021 року в місті Березне, незважаючи на стихійне лихо, яке напередодні наробило шкоди і яке внесло свої корективи організаторам молодіжних заходів, святкування Дня молоді все ж таки відбулося.

Святкування розпочалося спортивним заходом о 9 ранку в спорткомплексі «Колос» відкриттям VI Всеукраїнського турніру зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, молоді та дорослих пам'яті героя України Івана Городнюка та Всеукраїнський турнір з козацького двобою розділу боротьби (греплінг) відбірковими поєдинками.

О 15 на території комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» було проведено майстер-клас з хореографії «Казкова подорож до Індії», де діти та молодь навчалися витонченим рухам культури танців.

Також для малечі та юнацтва були проведені Веселі старти, розпис на обличчі аквагрим, створення творчого банеру «Молодь єднає Україну» та був проведений квест «Молодь в житті громади», в якому учасники показували свої інтелектуальні та фізичні здібності.

О 16:00 на центральному стадіоні «Колос» відбувся видовищний футбольний матч першої ліги Рівненської області між командами ФК «Случ» (Березне) та ФК «Калина» (Бугрин), в якому наші земляки, при великому бажанні перемогти, на жаль з мінімальним рахунком 0:1 поступилися гостям.