ПОПЕРЕДЖЕННЯ про стихійні та небезпечні явища по Рівненській області

Дата: 08.07.2021 14:48

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології 08-10 липня переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

07 липня Спостерігається в центральній та в південній частинах області висока, в північній місцями (Вараський район) – середня, місцями (Сарненський район) – відсутня пожежна небезпека.

08 липня Очікується в центральній та в південній частинах області надзвичайна, в північній місцями (Вараський район) – висока, місцями (Сарненський район) – незначна пожежна небезпека.

09 липня Очікується на більшій частині території надзвичайна, в північній частині місцями (Сарненський район) середня пожежна небезпека.

10 липня Збережеться на більшій частині території надзвичайна, в північній частині очікується місцями (Сарненський район) висока пожежна небезпека.