Дата: 19.07.2021 13:46

СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ФУНКЦІЇ РОБОЧОГО ОРГАНУ ПРИ ПРОВЕДЕННІ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ ТА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З метою забезпечення належної організації, підготовки матеріалів та здійснення організаційно-технічних робіт для проведення засідань комітету з проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Березнівської міської ради, 19 липня 2021 року, відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради Віталія СТАРІНСЬКОГО.

Документи на участь у конкурсі подано лише від одного підприємства – філії «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс».
  У підсумку - Комі
тетом на відкритому засіданні одноголосно прийнято рішення про визначення філії «Рівненський ДОНКК» УДП «Укрінтеравтосервіс» переможцем  конкурсу.
  Із вищезазначеним підприємством та Березнівською міською радою протягом 10 днів буде укладено договір про виконання функцій робочого органу.