A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.07.2021 14:52
Кількість переглядів: 112

 

ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

 

03 серпня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться третє пленарне засідання третьої сесії  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

На  розгляд ради виносяться такі  питання:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Березнівській міській раді.

4. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

5. Про Березнівську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

6. Про   затвердження   проєктів детальних   планів   території.

7. Про  надання  дозволу  на  розроблення проєкту детального плану   території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

8. Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області для передачі в оренду на аукціоні.

9. Про передачу майна, що є комунальною власністю Березнівської міської ради Рівненського  району Рівненської області, у власність та на баланс Соснівської селищної ради Рівненського  району Рівненської області.

10. Про передачу майна, що є комунальною власністю Березнівської міської ради Рівненського  району Рівненської області, у власність та на баланс Малинської сільської ради Рівненського  району Рівненської області.

11. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 15 квітня 2021 року № 205.

12. Про Порядок списання майна комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського  району Рівненської області.

13. Про передачу майна комунальної власності на баланс Березнівської міської ради Рівненського  району Рівненської області з правом  оперативного управління.

14. Про Перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

15. Про трудові відносини з БОНДАРЕМ Іваном.

16. Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

17. Про припинення права користування земельними ділянками.

18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

19. Про поновлення договору оренди землі.

20. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду БОРОВЦЮ Сергію Федоровичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

22. Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в перелік земель, що підлягають продажу.

23. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

24. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» у с. Прислуч Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

26. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу  безоплатно їх у власність громадянам  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) та передачу їх у власність громадянам  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні, та передачу їх у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

29. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради від 12 березня 2021 року №135 «Про затвердження складу та Положення узгоджувальної комісії з вирішення земельних спорів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки та передачу у власність на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

32. Про відмову у наданні дозволу на розроблення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

33. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

34. Про надання згоди на передачу земельних ділянок, власники яких померли в оренду ТОВ «ОСНОВА-АГРОЗАХІД» за межами с. Прислуч на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

35. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

36. Про надання БЕРЕЗНІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ та БЕРЕЗНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ №2 дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

37. Про надання згоди на укладення договору про встановлення земельного сервітуту.

38. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

39. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер 5620485700:04:001:0114) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

40. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області.

41. Про внесення змін в рішення    Моквинської сільської ради від 21 жовтня 2018 року № 642 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

42. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» в с. Яцьковичі Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ОКЕРЕШКУ Валерію Андрійовичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

45. Про затвердження  БОРОВЦЮ Миколі Васильовичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення.

46. Про затвердження Статуту комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

47. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради від 07.12.2020 № 9 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Березнівської міської ради».

48. Про роботу Державного підприємства «Зірненський спиртовий завод» щодо утилізації відходів виробництва на території Березнівської міської ради.

 

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть в  малому залі засідань Березнівської  міської ради

(вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

 

27.07.2021 о 10:00 год. – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

 

28.07.2021 о 10:00 год. – комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

29.07.2021 о 10:00 год. – комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

29.07.2021 о 14:00 год. – комісія з гуманітарних питань

 

30.07.2021 о 10:00 год. – комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 

 Міський голова                                                                                               Руслан ПИЛИПЧУК

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора