Обговорили питання щодо зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище суб’єктами господарювання на території міської ради

Дата: 20.08.2021 12:36

У приміщенні Березнівської міської ради під керівництвом міського голови Руслана Пилипчука за участю в.о.начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Анатолія Петрука відбулось засідання спільної наради.

У нараді взяли участь заступники Березнівського міського голови, спеціалісти Державної екологічної інспекції Поліського округу, представники ДП “Зірненський спиртовий завод”, ТОВ “Українська сірникова фабрика”, ТОВ “Березнівське птахопідприємство”, ТОВ “Бімол”, ТОВ «Папірінвест», комунальних підприємств міської ради.

Під час наради обговорено питання щодо зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище суб’єктами господарювання на території Березнівської міської ради.

Захід організовано Березнівською міською радою спільно з Державною екологічною інспекцією Поліського округу.