Вітання міського голови з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 08:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

30 років тому здійснилась мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з'явилася незалежна Україна.

Доля дарувала нам можливість жити у країні, яку вимолювали і виборювали кілька поколінь українців. Свято бережімо пам’ять про їхню звитягу та гідно шануймо подвиг сьогоднішніх захисників України, які захищають нас на передовій, проявляючи героїзм, сміливість та незламність духу.

Переконаний, що майбутня доля України залежить від єдності, порозуміння та нашої невтомної праці.

З нагоди свята зичу вам та вашим рідним миру, добра, достатку, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання Української держави.

Березнівський міський голова                                                                  Руслан ПИЛИПЧУК