A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Відбулося засідання комісії щодо припинення суб’єктами господарювання випалювання деревного вугілля в с. Кургани

Дата: 27.08.2021 09:20
Кількість переглядів: 150

 

 

26 серпня 2021 року відбулося засідання комісії з розгляду  заяви жителів села Кургани щодо припинення суб’єктами господарювання випалювання деревного вугілля за адресою: вул. Шляхова, 1, с. Кургани.

   В результаті розгляду даного питання вирішили:

- рекомендувати власнику ТОВ «Лідер Агробуд» до 10 вересня поточного року надати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастр. номер 5620485700:04:001:0021) на затвердження.

- рекомендувати  Березнівському  управлінню Головного  управління Держпродспоживслужби в Рівненській області після проведення тендеру на дослідження повітря у період масового випалювання деревного вугілля фізичними особами-підприємцями, що ведуть господарську діяльність за адресою:вул. Шляхова, 1, с. Кургани організувати проведення дослідження повітря на межі санітарно - захисної зони від майданчика по випалюванню деревного вугілля.

Фізичним особам - підприємцям, що ведуть господарську діяльність по випалюванню деревного вугілля вжити технічних заходів (встановлення водяних фільтрів) щодо зменшення викидів забруднюючих речовин та дотримуватися умов, які встановлені в дозволі на дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора