Відбулася нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 27.08.2021 14:56

26 серпня в будівлі міської ради під головуванням Березнівського міського голови Руслана Пилипчука відбулося засідання розширеної наради з нагоди початку нового навчального року на тему: «Про підсумки розвитку освіти у Березнівському районі в 2020 - 2021 навчальному році та завдання на 2021 - 2022 навчальний рік».

У засідання взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради Богдан Дроженець, директори та заступники директорів закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, позашкільної освіти, керівники інклюзивно-ресурсних центрів, центру професійного розвитку педагогічних кадрів, керівники окремих служб та представники профспілок.

З доповіддю виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради Анатолій Гудько, який проаналізував стан справ у сфері освіти

Міський голова Руслан Пилипчук перед присутніми окреслив коло завдань, які необхідно спільно вирішувати у новому навчальному році. Зокрема увагу присутніх було звернуто на якість підготовки закладів до навчального року, ефективність та контроль за використання бюджетних коштів, стан вакцинації працівників закладів, участь у грантових проєктах та забезпечення взаємодії з старостами населених пунктів.

За підсумками роботи ряд керівників та працівників закладів освіти нагороджено Почесною грамотою Березнівської міської ради.