Шановні жителі села Друхів!

Дата: 28.08.2021 09:48

Шановні жителі села Друхів!

Від імені Березнівської міської ради ради, її виконавчого комітету і усієї громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села.

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багате ваше село, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Бажаємо всім жителям села Друхів процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

Міський голова                                                                 Руслан ПИЛИПЧУК