29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2021 11:35

29 серпня вся Україна вшановує пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнює їх героїзм.

Саме на серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Особливі слова вдячності всім воїнам, які стояли та нині стоять на захисті східних кордонів України. Схиляю голову перед світлою пам’яттю захисників України, які загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність нашої держави.

Прошу жителів населених пунктів Березнівської міської ради в цей день утриматись від веселощів і розваг, приєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка відбудеться о 10.00. Залиште свої справи, зупиніть свої автомобілі і схиліть голову у скорботі та глибокій повазі до загиблих.

Березнівський міський голова                                                               Руслан ПИЛИПЧУК