ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» інформує

Дата: 30.08.2021 11:21

Обережно, працюють шахраї!

Вже два місяці невідомі сумнівні особи ходять по домівках і поширюють неправдиву інформацію про ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». Ці особи пропонують підписати нові Заяви-приєднання до Договору постачання природного газу та здійснити передоплату на їхній рахунок.

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» працює у звичайному режимі, щодо компанії не порушено жодної справи про банкрутство, ліцензії на постачання природного газу та електроенергії є чинними. Товариство забезпечене необхідним ресурсом природного газу, а ціна для наших клієнтів зафіксована на рівня 7,99 грн за кубометр і є незмінною щонайменше до 30 квітня 2022 року.

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» понад 6 років безперебійно забезпечує своїх клієнтів енергоресурсами. На сьогодні компанія має 8 відділів продажів і 15 точок контакту, в яких клієнти можуть отримати консультацію фахівців компанії.

Не дозволяйте себе ошукати!