Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники закладів освіти! Вітаю вас із Днем знань!

Дата: 01.09.2021 08:22

Вітаю вас із Днем знань!

Навчальний процес – це клопітка, проте надзвичайно цікава робота.

Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Велика вдячність вам, педагоги. На вас покладено високу відповідальність за підготовку молоді до самостійного життя, за формування в неї ідеалів добра і справедливості, духовне і фізичне загартування. Нехай ваша нелегка, але почесна праця буде щедрою на добрі плоди.

Бажаю вам успішного навчального року, яскравих досягнень та перемог! Хай кожен день навчання буде для вас радісним і корисним.

Міський голова                                                                                Руслан ПИЛИПЧУК