Вітання міського голови з нагоди Дня фізкультури і спорту

Дата: 12.09.2021 07:22

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який сприймається в суспільстві як свято здоров’я, краси і молодості.

Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників.

Прийміть найкращі побажання вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах та в житті.

В цей святковий день щиро бажаю усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Міський голова                                                                                      Руслан ПИЛИПЧУК