Міський голова Руслан ПИЛИПЧУК привітав рятівників з професійним святом

Дата: 17.09.2021 15:58

Сьогодні  в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони, а також громадян, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

З цієї нагоди міський голова Руслан ПИЛИПЧУК привітав колективи 9 державної пожежно-рятувальної частини 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області та комунальної установи «Місцева пожежна команда села Балашівка – пожежно - рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони» Березнівської міської ради і вручив Почесні грамоти міської ради  найкращим працівникам.