День усиновлення – свято людей з великим серцем!

Дата: 29.09.2021 12:10

В останній день вересня, в день вшанування пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, Україна відзначає День усиновлення.

Усиновлення – це особливе батьківство. Благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей, які залишилися без турботи і любові батьків.

В наш час багато сімей задумуються над тим, щоб усиновити дитину і подарувати їй свою любов та піклування. Не потрібно сумніватися. Адже, саме лагідні материнські слова, надійне батьківське плече формують у дитини основи фізичного і духовного здоров’я, її життєві цінності. Усмішка дитини – це найбільше щастя кожної родини.

Низький уклін і велике спасибі всім усиновлювачам, опікунам та піклувальникам нашої громади. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати сім’ю.

Шлях батьківства не легкий, це постійна і наполеглива праця, але і благородна місія людини.

Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку та щасливих дитячих усмішок.

Служба у справах дітей міської ради