30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

Дата: 29.09.2021 14:21

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди. У дітях – щасливе майбутнє наших сімей, нашого роду.

Особливої турботи потребують діти, які залишилися без батьківського піклування.

На території Березнівської міської ради проживає 13 сімей, в яких виховується 17 усиновлених дітей. Батьки, які виховують цих дітей, дарують їм любов, турботу і віру в надійне майбутнє.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, дорога, яка веде до щастя дітей і батьків.

Так сталося, що саме до Дня усиновлення у нашій громаді народилася ще одна «молода» сім’я. Двоє діток, які залишилися без батьківського піклування, тепер мають маму й тата, а головне – любов і турботу.

З нагоди свята Березнівський міський голова Руслан Пилипчук привітав подружжя. Побажав їм любові, Божої ласки, доброти та довголіття їхній родині.