Який термін сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування у разі подання декларації

Дата: 30.09.2021 09:04

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 12 підрозділу 9 4 розділу ХХ Податкового кодексу України сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

У разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом: першого платежу - протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації; другого платежу - до 1 листопада 2023 року; третього платежу - до 1 листопада 2024 року.

Податковий календар на 30 вересня 2021 року

В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують платникам податків, що в четвер, 30 вересня:

Останній день подання

• звіту про контрольовані операції за 2020 рік;
  • повідомлення про участь у міжнародній групі компаній за 2020 рік.

Останній день сплати

• рентної плати за серпень 2021 р.;
  • плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за серпень 2021 р.;
  • ПДВ за серпень 2021 р.;
  • акцизного податку за серпень 2021 р.;
  • ПДФО податковим агентом за серпень 2021 р., якщо оподатковуваний дохід нараховується, але не виплачується (не надається) платнику податку;
  • ПДФО за серпень 2021 р. від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді:
    • процентів на поточний або депозитний банківський рахунок;
    • процентів на вклади члена кредитної спілки;
  • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2021 р.;
  • авансового внеску з туристичного збору за вересень 2021 р. платниками, які сплачують збір авансами щомісяця.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»