Громадяни мають можливість повернути гроші та інші активи, з яких не були сплачені податки, у прозорий легальний обіг

Дата: 01.10.2021 11:48

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу жителів Рівненщини,  якщо громадянин протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року, отримував доходи без сплати податків, то він має можливість  повернути гроші та інші активи у прозорий легальний обіг. Це передбачено Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» № 1539-ІХ, який набрав чинності 21 липня 2021 року.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Детальна інформація  щодо одноразового спеціального декларування оприлюднюється на вебпорталі ДПС України  в тематичному банері «Одноразове добровільне декларування» розмішений за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya

Банер містить розділи: нормативно-правові актиповідомленняроз'яснення для платниківаналітичні данізворотній зв'язокподати декларацію.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»