A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.10.2021 15:28
Кількість переглядів: 102

 

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

21 жовтня 2021 року о 10.00 год. у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться друге пленарне засідання п’ятої сесія Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

 

На розгляд ради виносяться такі питання:

 

1. Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Про затвердження Положення про комунальну установу «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Про затвердження Положення про комунальну установу «Балашівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

4. Про надання соціальних послуг Березнівським міським центром соціальних служб.

5. Про зміну юридичних адрес окремих структурних підрозділів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

6. Про затвердження Положення про Березнівський міський центр соціальних служб у новій редакції.

7. Про передачу функцій замовника з виготовлення проєктної документації та функцій замовника будівництва.

8. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

9. Про передачу нерухомого майна, що є комунальною власністю Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, на баланс комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області з правом оперативного управління.

10. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 30.06.2021 № 363 «Про безоплатну передачу електричних мереж у власність та на баланс приватного акціонерного товариства «Рівнеобленерго».

11. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

12. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області.

13. Про затвердження БЕРЕЗНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ № 2 технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

15. Про надання згоди на передачу земельних ділянок, власники яких померли в оренду ТОВ «ОСНОВА-АГРОЗАХІД» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ТОВ «ОСНОВА-АГРОЗАХІД» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ТОВ «ОСНОВА-АГРОЗАХІД» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

18. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

20. Про передачу ТЯПІНУ Сергію Ігоровичу земельної ділянки у власність на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

21. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу безоплатно їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні, та передачу їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) та передачу їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

24. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок шляхом зміни цільового призначення.

25.  Про продаж земельної ділянки САВАНЧУКУ Василю Васильовичу в с. Городище на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

26. Про затвердження проєктів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

27. Про передачу УДОДУ Петру Володимировичу земельної ділянки в оренду на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування державному підприємству «Березнівське лісове господарства» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населених пунктів на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

30. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області .

31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ДЕХТЯРУ Олегу Метиславовичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Комунальному закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

33. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Комунальному закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ТОВ «ПРИСЛУЧ АГРО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

35. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «ФОРЕСТ-МКСК» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) за межами с. Кам’янка Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть в малому залі засідань Березнівської міської ради

(вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

 

11.10.2021 о 09:00 год. – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

 

11.10.2021 о 12:00 год. – комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

12.10.2021 о 10:00 год. – спільне засідання постійних комісій:

комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

комісія з гуманітарних питань

 

12.10.2021 о 12:00 год. – комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 

 

Міський голова                                                                                      Руслан ПИЛИПЧУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора