Шануймо наші святині, спрямовуємо наші  вчинки на благо та розквіт нашої Батьківщини!

Дата: 19.10.2021 17:14

У ст. 65 Конституції України передбачено, що шанування державних символів є обов’язком громадян України.

19 жовтня 2021 року березнівчани стали свідками наслідків наруги над одним з головних державних символів – Прапором України, встановленим біля пам’ятника Тарасу Бульбі-Боровцю. Невідомі зламали древко та порвали полотнище.

В той час, коли українські сини і дочки під жовто-блакитним стягом борються за цілісність і незалежність нашої держави та жертвують своїм життям, цей вчинок виглядає по-особливому ганебно і цинічно.

Як зрозуміти?.. Чим пояснити?.. Що керувало цими особами, які мають можливість спокійно спати, ростити дітей, працювати та відпочивати в нинішніх умовах?

Всім свідомим людям важко уявити... Але рано чи пізно доведеться відповідати. Якщо не перед законом, який передбачає за такі дії штраф в розмірі 850 грн., або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років, то перед Богом і людьми.