Міський голова привітав з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 10:39

Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні професійного свята Березнівський міський голова Руслан Пилипчук зустрівся з колективами Березнівського міського центру соціальних служб, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», відділу надання соціальних послуг (м.Березне) управління соціального захисту населення Рівненської РДА.

Під час зустрічей міський голова високо оцінив важливість якісного надання послуг населенню, подякував присутнім за роботу та побажав професійного зростання, міцного здоров'я і терпіння.

За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток надання соціальних послуг та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращих працівників нагороджено Почесною грамотою міської ради.