A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.11.2021 14:59
Кількість переглядів: 119

 

 

 

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

07 грудня 2021 року о 10.00 год. у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться четверте пленарне засідання п’ятої сесія Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

 

На розгляд ради виносяться такі питання:

 

1. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Березнівська стоматологічна поліклініка" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2021 рік.

2. Про затвердження програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Березнівська стоматологічна поліклініка" Березнівської міської ради Рівненсього району Рівненської області на 2022 рік.

3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Березнівський центр первинної медичної допомоги" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Березнівський центр первинної медичної допомоги" Березнівської міської ради Рівненсього району Рівненської області на 2022 рік.

5. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

6. Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

7. Про затвердження Програми розвитку освіти на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022-2024 роки.

8. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Березнівської міської ради на 2022 рік.

9. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу безоплатно їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні, та передачу їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) та передачу їх у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

12. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

13. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

14. Про поновлення договору оренди землі.

15. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

16. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ “Станіслава Коваля, 9” для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

18. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

19. Про надання згоди на передачу земельних ділянок, власники яких померли, в оренду СФГ «Липники» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

20. Про продаж земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ТОРГІВЕЛЬНО – ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ» в с. Зірне на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки СВЯТО-РІЗДВА-БОГОРОДИЧНОЇ ПАРАФІЇ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ТОВ «ПРИСЛУЧ АГРО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Яцьковичі на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

24. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

25. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

26. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

27. Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в перелік земель, що підлягають продажу.

28. Про внесення змін в рішення №380 від 30.06.2021, №494 від 23.09.2021 та №499 від 23.09.2021 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

29. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Комунальному закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 

 

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть в малому залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

 

30.11.2021 о 10:00 год. – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

 

01.12.2021 о 10:00 год. – комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

02.12.2021 о 10:00 год. – спільне засідання постійних комісій:

комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

комісія з гуманітарних питань

 

02.12.2021 о 14:00 год. – комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 

      Міський голова                                                                        Руслан ПИЛИПЧУК

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора