В Березнівській громаді вшанували пам’ять мільйонів українців, які стали жертвами Голодоморів

Дата: 29.11.2021 09:08

Традиційно у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам`ять мільйонів жертв голодоморів.

З цього приводу, в місті Березне, 27 листопада, у День пам`яті жертв Голодоморів, на знак скорботи й пам’яті про мільйони закатованих голодом краян відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів і символічних оберегів з колосків пшениці та калини до пам`ятного знаку жертвам Голодомору 1932 – 1933 років за участю керівництва Березнівської міської громади на чолі з міським головою Русланом Пилипчуком, депутатів міської ради, представників правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій, громадськості міста та представників духовенства, які провели панахиду за померлими від голодоморів.

Учасники мітингу долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання.