A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Презентація книги Влада Якушева «Карателі»

Дата: 06.12.2021 09:38
Кількість переглядів: 272

 

 

 

 

 

У Березнівській центральній бібліотеці 3 грудня 2021 року відбулася презентація книги учасника бойових дій, львівського журналіста Влада Якушева «Карателі».

             У залі були присутні герої книги – реальні герої описаних подій – учасники АТО, бійці батальйону. Її автор, колишній пресофіцер Влад Якушев розповів про життя на фронті та подвиги бійців 14-ї ОМБр. «Книга про звичайних людей, які взяли в руки зброю і пішли захищати свій дім. Про тих, хто в окопах, але не тільки. У ній поєднується багато сюжетних ліній. Головні герої – військові і цивільні, журналісти й волонтери, і навіть звірі…», - говорить автор. У книзі описуються події 2015-2016 років, що відбувались на ділянках фронту, яку захищала 14-та ОМБР. У цій бригаді автор служив на посаді керівника прес-служби. Зі свого досвіду Влад написав книгу «Карателі». Ця книга про війну, воїнів та людяність, які загартовані важким вогнем. 

Під час виступів побратимів йшла розмова про війну, фронт, книги… У залі презентувалася література про війну та тематичні сувеніри.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора