В Березнівській міській раді відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 10:00

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

З цієї нагоди у великій залі засідань Березнівської міської ради відбулися урочистості.

Працівників та депутатів Березнівської міської ради зі святом привітав міський голова Руслан Пилипчук, який наголосив на важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловив працівникам та депутатам міської ради подяку за роботу, побажав всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

Кращим  працівникам та депутатам  Березнівської міської ради  міський голова Руслан Пилипчук  вручив почесні грамоти Рівненської обласної ради, Рівненської обласної і районної державних адміністрацій та Березнівської міської ради.