Міський голова привітав з днем Святого Миколая  дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України

Дата: 17.12.2021 15:42

Березнівський міський голова Руслан Пилипчук привітав з днем Святого Миколая  двох дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України та побажав їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення мрій. Діти отримали солодощі, цікавий подарунок та матеріальну допомогу.

Крім того, до новорічно-різдвяних свят близько тисячі дітей із вразливих груп населення Березнівської територіальної громади отримають солодкі подарунки.

Березнівський міський голова Руслан Пилипчук дякує усім, хто не залишився байдужим та відгукнувся на прохання долучитися до доброї справи. Завдяки вам засяяло багато дитячих посмішок.