Дата: 20.12.2021 14:05

19 грудня в м. Березне відбувся святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки Березнівської міської територіальної громади.

Всіх присутніх з Днем Святого Миколая, наступаючими новорічними та різдвяними святами щиро привітав  міський голова Руслан Пилипчук. Незабутні враження  на всіх присутніх справив ефектний приїзд Святого Миколая.

Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Концертно-розважальну програму з іграми, солодощами та призами,  присутнім подарували працівники міського будинку культури.